0 546 826 53 38 marmarakoop@hotmail.com

Türkiye’nin en iline ve ilçesine hizmet veren firmamız Arnavutköy nakliyat hizmetini de vermektedir. Onlarca araçlık filomuz ile ihtiyaç halinde Arnavutköy’de bulunan ekip arkadaşlarımız sizlere dönüş sağlayacak ve size en uygun araç ve imkanları sunarak sizin için en uygun nakliye yönteminin tespitini sağlayacaklardır.

Arnavutköy’de bulunan araçlarımızda en son teknoloji kullanılmaktadır, bu sebeple günümüzün tüm imkan ve teknolojilerini bünyelerinde bulundurmaktadır, bu sebeple ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri firmamız sizlere rahatlıkla sunabilmektedir.

arnavutköy nakliyat fiyatları

Arnavutköy nakliyat hangi semtlerde hizmet veriyor?

Arnavutköy’de bir çok semtinde, mahallesinde ve bölgesinde hizmet vermekteyiz ancak başlıca hizmet verdiğimiz noktalar şuralardır:

 1. Adnan menderes nakliyat
 2. Anadolu mahallesi nakliyat
 3. Arnavutköy merkez nakliyat
 4. Atatürk mahallesi nakliyat
 5. Baklalı nakliyat
 6. Balaban nakliyat
 7. Boğazköy nakliyat
 8. Bolluca nakliyat
 9. Boyalık nakliyat
 10. Çilingir nakliyat
 11. Deliklikaya nakliyat
 12. Dursunköy nakliyat
 13. Durusu nakliyat
 14. Fatih nakliyat
 15. Hacımaşlı nakliyat
 16. Hadımköy nakliyat
 17. Haraççı nakliyat
 18. Hicret nakliyat
 19. İmrahor nakliyat
 20. İslambey nakliyat
 21. Karaburun nakliyat
 22. Karlıbayır nakliyat
 23. Mavigöl nakliyat
 24. Nenehatun nakliyat
 25. Ömerli nakliyat
 26. Sazlıbosna nakliyat
 27. Taşoluk nakliyat
 28. Tayakadın nakliyat
 29. Terkos nakliyat
 30. Yassıören nakliyat

Arnavutköy bölgeleri hakkında daha fazla fikir sahibi olmak için resmi sitesine bir göz atabilirsiniz. Arnavutköy içerisinde hizmet verdiğimiz bölgeler başlı başlıca bunlardır. Listede yaşadığınız bölgenin ismini göremiyorsanız iletişim adreslerimizden bizlere ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca daha önce siz değerli müşterilerimiz için rehber niteliğindeki detaylı Hadımköy nakliyat makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

arnavutköy nakliyat taşımacılık

 

Taşınma işi herkesin gözünü korkutan bir durumdur. Zor bir iş olmakla birlikte finansal yönü de insanları düşündürür. Eşyaların toplanması, kolilenmesi, paketlenmesi, araca yüklenmesi, alınacak yol sonra tekrar eşyaların taşınıp tek tek açılarak yerlerine konması. Taşınma işi ertelenecek bir iş değildir. Bu nedenle, insanların kararlar verip hemen uygulamaya geçmesi gerekir. Arnavutköy nakliyat başlığı altında incelemeler yapılabilir.

Geçmişte de nakliye sektörü vardır. Ancak; günümüzde nakliye hizmetleri çok üst seviyelerde hizmetler sunmaktadır. Taşınacak kişilerin yerine her şeyi düşünen firmalar bu hizmeti verirler. İnternet üzerinden bu firmaları bulmak oldukça kolay. Bir iki saatini ayıran herkes onlarca firmayla iletişim kurabilir. Bu noktada, insanlar hangi firmayı seçecekleri konusunda zorluk yaşarlar. Firmalar arasında seçim yapmak için öncelikle nakliye hizmetinin detaylarını bilmek gerekir. En iyi nakliye hizmetinin nasıl olduğu ve ne gibi hususlara dikkat edileceğinin bilinmesi önemli.

Nakliye, evden eve ya da şehirlerarası eşya taşıma olarak tanımlansa da içeriği oldukça geniş. İşini düzgün bir şekilde yapmayan firmalar ile çalışmak kişilere hem kayıp getirecek hem de eşyalarından olmasına sebep olacaktır. Bu nedenle; nakliye firmalarında aranacak kriterlerin bilinmesi gerekir. Firmaların sözlü olarak kendilerini anlatmaları onlara güven duyulması için yeterli değildir. Sundukları hizmetten kullandıkları malzemelere araç filolarından ekibine kadar her konu hakkında bilgi edinilmeli ve araştırma yapılmalıdır. Doğru nakliye hizmeti veren firma ile çalışılarak güvenli şekilde nakliyat hizmeti alınmış olur.

Taşımanın evden eve mi? şehirler arası mı? Yoksa ofis taşımacılığı mı olduğu fark etmeksizin müşterinin konuya hakim olması gerekir. Sözleşme imzalanacak olduğu için bu konuya ayrıca değinilmelidir. Sözleşme metnini iyice okumak ve maddelerini bilmek önemli. Unutulmamalıdır ki sözleşmeler müşteriden ziyade firma haklarını baz alarak hazırlanır. Bu nedenle; sözleşmeye imzayı atmadan önce sözleşmenin incelenmesi gerekir.

Nakliyat Hizmeti Nedir?

Nakliye konularında insanlara hizmet sunan bir sektördür. Bu sektörde hizmet veren şirketler, geniş bir araç filosu ile çalışırlar. Müşterilerin beklentilerini karşılayacak, güvenilir ve sorunsuz taşıma işlemi gerçekleştirirler. Kaliteli hizmetler sunmanın yanı sıra müşterilerin bütçelerine uygun fiyat paketleri sunarlar.

Nakliyat Hizmeti Nasıl Olmalıdır?

Nakliye hizmeti kaliteli ve güvenilir olmalıdır. Müşterilerin beklentilerini karşılayabilen hizmetler verilmelidir. Bu işin sorumluluk duygusu gerektirdiği, özen ve itina ile yapılması gerektiği unutulmamalıdır. Fiyat konusunda müşterilerin mağdur edilmemesi ve sabit fiyatlara sadık kalınması da önem arz eder.

Güvenilir Nakliye Firması Nedir?

Nakliyat hizmetlerinde en çok dikkat edilmesi gereken husustur. Zira, piyasada çok sayıda nakliyat şirketi bulunmaktadır. Ancak; bunlardan bazıları işlerinde profesyonel olmamakla birlikte sorumsuz davranabilmektedir. Bir nakliyat şirketinin sunduğu hizmette sorumsuz davranması müşterinin malının zarar görmesi, teslimatın zamanında yapılamaması gibi istenmeyen durumlara yol açar. Böyle durumlarda, müşteri büyük mağduriyetler yaşar. Tam bu noktada; müşterinin doğru bir nakliye şirketi seçmesi büyük öneme sahiptir. Müşterinin doğru ve güvenilir nakliye şirketi nasıl olmalıdır sorusunun cevabını bilmesi gerekir. İşte cevaplar;

Güvenilir firmalar taşınacak evin ya da mekanın ( ofis taşımacılığında ) detayları ile yakından ilgilenirler. Nakliye işlerinde bunun önemi büyüktür. Taşınılacak yerin merdivenli mi? asansörlü olduğu, nasıl bir sokakta bulunduğu bilinmelidir. Çünkü nakliye şirketi bu bilgiler ışığında kaç işçi çalıştırması gerektiğine, kamyonun yere en yakın nereye konulabileceğine kara vererek hareket etmelidir. Yolun mesafesi ve yol düzergahına kadar her detayla ilgilenir. Taşımanın nasıl yapılacağı konusunda da müşteriyi bilgilendirir. Bu bilgiler olmadığında taşıma işleminde birçok sorun yaşanır.

Güvenilir bir nakliye firması, müşteri ile iletişime geçtiğinde tüm detayları müşteriye aktarır. Her konuda bilgiler vererek müşterinin aklında soru işareti kalmasına izin vermez. Fiyat konusunda da müşteriye bilgi verdikten sonra kararı müşteriye bırakır. Belirttiği fiyat, piyasadaki makul fiyatlar arasındadır. Müşterinin kararını etkilemek için adımlar atmaz. Söz gelimi; müşteriyi sürekli arayıp kararını sormaz.

Rakipler konusunda yorum yapmaktan kaçınır. Güvenilir firma, sektördeki diğer firmaları kötülemek yerine kendi işini en iyi şekilde yapmaya çalışır.

Güvenilir bir nakliye firmasının profesyonel bir yapısı olur. Bunun yanı sıra; işinde profesyonel bir ekibe sahip olması gerekir. Araç filolarından ambalajlamaya kadar her konuda donanımlıdır.

İletişim konusunda başarılıdır. Müşteriler, her an firma ile iletişim kurabilirler. Müşteri bilgisi dışında hiçbir şey yapılmaz. Müşteri aklına takılan her soruyu firmaya sorabilir. Bu da müşteriye güven verir. Güvenilir firma müşteriye, her konuda her an bilgi alma lüksü verir.

Müşteriler, nakliye firması tercih ederken bu kriterleri atlamadan seçim yapmalıdır. İyi bir hizmet alabilmek için kaliteli hizmet sunan firmalar tercih edilmelidir.

Nakliyat Hizmeti Neleri Kapsar?

Nakliye hizmetlerinin kapsamı geniş bir yelpaze gibidir.

Kaliteli Taşıma Malzemeleri

Malzemelerin kaliteli olması hizmet kalitesini de artırmaktadır. Kullanılan malzemeler sayesinde eşyalar zarar görmez ve kirlenmez. Bu nedenle, bu malzemeler önemlidir. Söz gelimi; kullanılan ambalajlar; özel ambalajlardır. Havalı naylonlar kullanılır.

 

Garantili Eşya Taşıma

Nakliyat hizmetlerinde garantili ve sigortalı taşımacılık oldukça önemli. Hemen her nakliyat firması garantili ve sigortalı taşımacılık hizmeti sunduğunu iddia eder. Ancak; bir çoğu bunun için müşteriden ayrı bir ücret talebinde bulunur. Taşınma maliyetinin yanı sıra garantili ve sigortalı taşıma için ek bir maliyet insanlara sıcak gelmez. Elbette, bu durum, firmaların işine gelmektedir. Sigortaya ekstra para ödemek yerine kar oranlarını arttırırlar. Firmaların sadece sözlü olarak garanti vermesi de durumu kurtarmamaktadır. Zira, eşyalar zarar gördüğünde müşteri firmadan yalnızca bir özür alır.

İşinde profesyonel olan ve güvenli nakliyat firmaları ise garantili ve sigortalı taşımacılığı sözlerle değil uygulamada yapar. Ücretsiz ekspertiz ekibi eve ya da taşınacak ofise gelerek tüm eşyalar ile ilgili analiz yapar. Yapılan analiz sonucunda müşteriye uygun bir fiyat belirlenir. Müşteri fiyatı uygun bulursa anlaşma sağlanır. O anda hemen eşyalar sigortalanır. Müşterinin eline eşyalarının sigortalandığına dair somut belgeler verilir. Nakliyat sırasında kaza yaşanması durumunda ya da çeşitli sebeplerle eşyalar kırılır, çizilir ya da kullanılamaz bir duruma gelirse bu eşyaların bedeli müşteriye ödenir. Böylece, müşterinin yaşadığı mağduriyet ortadan kaldırılır.

Sabit Fiyat Güvencesi

Nakliyat hizmetleri için fiyatlar konusunda müşteriye mağduriyet yaşatılmaması gerekir. En başından anlaşmaya varılan fiyat üzerinde hizmet verilmelidir. Taşımacılık sırasında ve sonrasında müşteriye ekstra ücretlendirmeler çıkarılmaması gerekir. Doğru firmalar, müşterilerine sabit fiyat garantisi verirler.

Fiyat Hesaplama Modülü

Fiyat hesaplama modülünde, müşteri hazırlanan soruları cevaplar. Bu cevaplar doğrultusunda müşterinin istediği hizmetler dikkate alınarak hesaplama yapılır.

Kolileme Hizmetleri

Kolileme yapılacak eşyalar, dikkatli bir şekilde kolilenir. Kolileme işleminin doğru yapılması gerekir. Zira yanlış kolileme eşyaların zarar görmesine neden olur. Darbelere, düşmelere karşı eşyaları koruyacak şekilde plastik sararak kolileme yapılır.

Montaj Hizmetleri

Bazı eşyaların taşınırken parçalara ayrılmaları gerekir. Bu parçaların tekrar bir araya getirilmesi için montaj yapılmalıdır. Firmanın uzman ekibi taşınacak adrese gelindiğinde montaj gerektiren tüm eşyaların montajını yaparak yerlerine yerleştirir.

Tecrübeli Ekip

Nakliyat firmasının ekibi çok önemlidir. Ekibin, amatör olması verilen hizmetin kalitesini düşürecek ve eşyaların zarar görmesine neden olacaktır. Elbette, bütün bunların sonucu müşterinin mağduriyeti olacaktır. Bu nedenle; güvenilir firmalar, uzman alanında deneyimli ekipler ile hizmet verirler. Tecrübeli ekip, işini bilir ve sıfır hata payı ile taşımayı gerçekleştirirler.

Hızlı ve Etkili Hizmet

Hızlı hizmetten kasıt; müşteriyi saatlerce bekletmeden oyalamadan belirlenen zamanda müşteriye hizmet vermek anlamına gelir.

Anında İletişim

Her müşteri, eşyaları konusunda hassastır. Aynı zamanda meraklıdır. Bütçe ayırdığı nakliye işleminin sorunsuz bir şeklide yapılmasını ister. Nakliye işleminin her aşamasından haberdar olmayı talep eder. Bu noktada; firma ile sıkı iletişim içinde olmak önemlidir. Aklına takılan her sorunun yanıt bulması için etkili çalışan bir ekip müşteri hizmetleri sunar. İletişim için telefonumuzdan bizleri arayabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyatta, taşınacak olan evdeki tüm eşyalar özenle ambalajlanır. Ambalajlama işlemi de uzman ekip tarafından itina ile yapılır. Kolilenecek eşyalar kolilenir. En küçük eşyadan en büyük eşyaya kadar tüm eşyalar zarar görmez. Özenli bir şekilde araca taşınan eşyalar belirlenmiş olan güzergâh üzerinden yeni adrese doğru yola çıkar. Aracın şoförü de itina ile sürüş gerçekleştirir. Adrese varıldığında eşyalar adrese taşınır. Ambalajlarından çıkarılıp yerlerine yerleştirilir. Montajlama işlemi yapılacak eşyalar için montaj yapılır.

Nakliyat Hizmetinde Şehir Arası Hizmet Nasıl Verilir?

Ülkenin yedi bölgesindeki farklı şehirlerarası nakliyat gerçekleştirilir. Bu nakliyat için de firma araştırması yapılması gerekir. Şehirlerarası nakliyatta yol uzun olduğu için tüm eşyaların güvenliği garanti altına alınmalıdır. Her detay firma ile görüşülmelidir. Firmanın müşteri hizmetlerinin kalitesine dikkat edilmeli. Şehirlerarası taşımacılıkta müşteri yol durumunu ve eşyaların adrese tam olarak ne zaman varacağını merak ederler. Dolayısıyla, kesinlikle iletişimi sağlam bir firma seçilmelidir.

Nakliyat Hizmetinde Araçlar

Nakliyat hizmetlerinde en temel unsurlardan bir tanesi de araçlardır. Taşımacılık için ambalajlama, kolileme gibi işlemler nasıl önemli ise kullanılan araçlar da büyük öneme sahiptir. Bu noktada; seçilmiş olan nakliyat firmasının kullandığı araç filosuna bakmak gerekir. Firmada en küçük olan kamyonetlerden en büyük taşıma araçlarına kadar geniş çeşitlilik olması gerekir. Bu araçlar büyüklükleri ile doğru orantılı olarak taşıma kapasitelerine sahiptirler. Hangi büyüklükteki evi ya da ofisin taşınacağı öğrenildikten sonra araca karar verilir. Söz konusu eşyaların durumuna uygun kapasitede araç seçilir. Profesyonel firmalar 1+1 ev için küçük araçlar kullanırlar. Ancak;2+1 evler için daha büyük araçlar kullanılır. Aynı zamanda nakliye için kullanılacak olan araçların kapalı kasa olması gerekir. Eşyaların zarar görmemesi için korunaklı araçlar kullanılmalıdır.

Bütün bunların yanı sıra; eşyaların kasaya çarpıp zarar görmemesi için aracın iç duvarlarının yumuşak bir izole malzemesi ile kaplanmış olması da gerekliliktir. Özellikle şehirlerarası taşımacılıkta eşyaların yan kısımlarına koruyucu köpükler konulmalıdır. Aracın nem ve rutubet gibi eşyalara zarar veren özelliklerden arınmış olması da ayrı bir husustur. Nakliye firmalarının bu konularda tam donanıma sahip olması ve bu konulara gereken önemi göstermesi de firmayı güvenilir yapan unsurlar arasındadır. Müşteri araç konusunda bilgilendirilir. Doğru araç seçimi ile araç ne eksik ne de fazla kapasite doldurulur. Amaca uygun bir şekilde araç tercih edilir. Araçları kullanacak olan şoförün SRC belgeli büyük araç kullanma konusunda tecrübeli olması gerekir.

Depolama İşlemleri

Depolama alanları ile güvenlikli ve kamera sisteminin var olduğu bir ortamda eşyalar güven içinde depolanır. Bunun yanı sıra depolama alanları temiz olmakla birlikte nem ve rutubet gibi durumlardan uzaktır. Depolanan eşyalara hiçbir zarar gelmez.

 

Arnavutköy Nakliyat fiyatları

Arnavutköy nakliyat fiyatları konusunda detaylı bir makaleyi sizlerle paylaşacağım ancak fikir edinmek adına Arnavutköy’ün bölgelerinden olan Hadımköy nakliyat fiyatları na bir göz atabilirsiniz. Bu konuda hala aklınızda soru işaretleri varsa şu adımları dikkate alabilirsiniz, taşınacak ürünün ağırlığı, yükün gideceği mesafe gibi faktörler aslında fiyatı belirleyen noktalardır ancak ekstra olarak bazı noktalarda vardır bu konuda ki detayları Arnavutköy nakliyat fiyatları yazımızdan öğreneceksiniz.

Bu konuda daha erken fikir sahibi olmak için iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Telefon ile bizleri arayabilir veya bizlere e-posta gönderebilirsiniz. Bu sayede operasyon merkezimizde santralda bulunan ekip arkadaşımız sizlere detaylıca bilgi verip ihtiyaç duyduğunuz en uygun hizmeti sizlere sağlıyor olacaktır.

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]