0 532 652 02 11 marmarakoop@hotmail.com

Geçmişte olduğu gibi Hadımköy nakliyat günümüzde de insanların en çok rağbet gösterdiği ve yaptığı işlerden bir tanesi de nakliye işidir.

Çünkü; her insan hayatının bazı dönemlerinde taşınmak zorunda kalmıştır. Kimi kişilerde kendi ticareti için nakliye işine ihtiyaç duymuştur. Kolay gibi görünen nakliyat işi aslında büyük bir sistematik plan yapılması gereken, personelinin bu işe uygun olmasına özen gösteren ve nasıl yapılması gerektiğinin çok iyi bilinmesi gereken bir iştir.

Günümüzde yüzlerce nakliye işi yapan firma bulunmaktadır. Fakat her firmanın yapmış olduğu nakliye işi bizim yaptığımız Hadımköy nakliyat işi ile aynı kalitede ve hızda olmamaktadır.

Hadımköy Nakliyatın Diğer Firmalardan Farkı Nedir?

Biz Hadımköy Nakliyat firması olarak kurulduğumuz zamandan beri yaptığımız her işin arkasında duran bir işletme olmaya gayret göstermekteyiz. Her nakliyat işi yapan firma maalesef ki işinde aynı özeni ve titizlik göstermemektedir.

Her firmanın kalitesi birbiri ile denk değildir. Piyasada çok fazla nakliyat ile malzemelerini taşıtmış ve daha sonra mağdur olmuş insanlar bulunmaktadır. Bu mağduriyetin sebebi genelde eşyalarının kırılmasından, ezilmesinden, ıslanmasından ya da eşyaların yerine geç teslim edilmesinden kaynaklandığı dile getirilmektedir.

Bazı firmaların nakliyat işinde başarısız olmalarının tabi ki çeşitli sebepleri vardır. Bunlardan bir tanesi nakliye işi yapan personelin deneyimsiz olmasıdır. Diğer bir neden de şirketin işini planlamadan ve personeline sistematik bir tablo çizmeden tabiri caiz ise pat diye bu işe girişmeleridir.

Nakliyat işinde tek önem verilmesi gereken nokta sadece eşyaların bir yerden başka bir yere taşınma işi değildir. Dikkat edilmesi gereken birçok nokta vardır. Toplama personel ile bu işe girişmek iki taraflı mağduriyetlerin yaşanmasına neden olabilmektedir.

Hadımköy taşımacılık ve Nakliyat

Hadımköy Nakliyat Faaliyetlerimiz;

 • Hadımköy Şehir içi Nakliye
 • Hadımköy Şehirler Arası Nakliye
 • Hadımköy Evden-Eve Nakliye
 • Hadımköy Nakliyat
 • Hadımköy Parça Eşya Taşımacılığı
 • Hadımköy Ofis Büro Taşımacılık
 • Hadımköy Paletli Malzeme Nakliyatı
 • Hadımköy – Kamyon Kamyonet Kiralama
 • Hadımköy Açık Kapalı Kasa Nakliye Aracları
 • Hadımköy – Kamyonet Nakliyesi
 • Hadımköy – Kamyonet Kamyon Durakları
 • Hadımköy Nakliyeciler Durağı

Dikkat Ettiğimiz Noktalar Nelerdir?

Nakliyat işinde önem verilmesi ve dikkat edilmesi gereken birçok husus bulunmaktadır. Öncelikle nakliyat işine başlanmışsa bilinmelidir ki taşınan eşyaların veya malzemenin sahibi için çok değerli olduğudur.

Taşınacak malzeme toplu iğne bile olsa düzenli ve dikkatli şekilde dış etkenlerden korunması için sarılmasına, daha sonra yerleştirilmesine ve taşınmasına dikkat edilmelidir. Herhangi bir kayıp, hasar veya ezilme gibi fiziksel deformasyonlardan malzemelerin sakındırılmasına oldukça dikkat edilmelidir.

Nakliyat fiyalarını 0 532 652 02 11 telefon numarasından öğrenebilirsiniz. Her türlü sorunuza hadımköy nakliyat olarak anında cevap verelim

Müşteriye Herhangi Bir Teminat Veriyor Muyuz?

Tabiki veriyoruz. Hadımköy Nakliyat olarak ; yaptığımız her işte güven ve verilen her sözün yerine getirilmesi, mağduriyetin olmaması için elimizden geleni yapıyoruz. Bunun içinde öncelikle firma ve personel olarak müşteriye verilen sözün harfi harfine yerine getirilmesine özen göstermekteyiz.

Nakliyat işinde müşteriye verilen sözün yanında müşteri ile bir sözleşme imzalanmalı yapılan her işlem faturalanmalıdır. Müşteriye her şekilde güven teminatı verilmelidir. Sözleşme ile hem firma olarak hem de müşteri olarak her iki tarafında mağduriyeti önlenmeye çalışılmalıdır. Müşteri ile açık ve gerçekçi olarak taşınan malın ne zaman ve hangi sürelerde ulaşacağına karar verilmesidir.

Verilen süre ne ise nakliyat işinin o süre içerisinde tamamlanmasına özen gösterilmelidir ve müşteri hiçbir şekilde mağdur edilmemelidir. Malzemenin taşınması ile ilgili olan tüm detaylar müşteriye anlatılmalı, yolculuk ve taşınma konusunda bilgi verilmesine özen gösterilmelidir. En son olarak da nakliyat işinin ne kadara mal olacağı müşteri ile konuşulmalı ve anlaşmaya varıldıktan sonra sözleşme imzalanmalıdır. Kısaca nakliyat işinde nelere dikkat edilmesi gerektiği bu şekildedir.

Neden Hadımköy Nakliyat Firmasını Tercih Etmeliyiz?

Bizler firma olarak Hadımköy nakliyat işimizde yukarıda sıraladığımız tüm bu kriterlere dikkat ederek çalışmaktayız. Firmamız prensiplerine bağlı ve sistematik olarak çalışan bir işletmedir. Bizleri tercih eden müşterilerimiz bilmelidir ki bize emanet ettiğiniz her malzemeyi güven içinde ve sağlam bir şekilde teslim edeceğimize teminat veriyoruz.

İşimizi iyi yaptığımızı gösteren en büyük işarette bizleri devamlı tercih eden ve memnuniyetini sürekli dile getiren müşterilerimizdir. Hadımköy küçük bir yer olsa da nakliyat işine ihtiyaç duymakta olan birçok insan bulunmaktadır. Bizlerde firma olarak bunun farkına vardık ve Hadımköy nakliyat olarak sizlere nakliyat sektöründe her türlü eşyanızı taşıyarak hizmet vermekteyiz.

Güvenilir ve hızlı teslimatta en iyi olduğumuzu düşünmekteyiz ve bu şekilde olduğumuza güvenip bizleri tercih eden yüzlerce müşterimiz bulunmaktadır. Taşınma sırasında eşyalarınızın veya malzemelerinizin herhangi bir zarar gelmemesi için dikkatli şekilde kat kat sarılmasına ve taşınma şeklinin uygun olmasına dikkat etmekteyiz. Gelebilecek tüm zararları düşünmekteyiz ve ona göre her türlü tedbiri almaktayız. Montaj ve takma, yerleştirme işlerinde deneyimli ve bilgili personelimiz ile tüm işi tamamlamaktayız.

Şehirler Arası Nakliyat

Türkiye’nin önde gelen firmalarından olan firmamız, 81 ilde hizmet vermektedir. Şehirler arası nakliyat denilince akla ilk gelen firmalardan olan hadımköy nakliyat firmamız, işini profesyonellikle ve son teknoloji ürünleriyle yapmaktadır. Daha çok kuru yük nakliyatı konusunda kendini geliştirmiş olan ve çağa ayak uydurduğumuz gibi müşteri memnuniyetini de ön planda tutmaktayız.

Özellikle şehirler arası nakliyat yapan kuruluşumuz bu işi zahmetli ve profesyonellik gerektiren bir iş olduğunun bilincinde olması gerektiğini bilir. Bu sebeple karşılaşılacak bir çok aksilik ve aksama için kendini önceden hazırlıklı olarak nitelendirmeye devam etmektedir. Nakliyat esnasında yaşanacak çeşitli etkenlerden korunmanız için tecrübeli ekibimiz daima sizleri yönlendirecek ve bu doğrultuda hareket etmenizi sağlamak adına elinden geleni yapacaklardır.

Şehirler arası nakliyat esnasında yükünüzün başına bir şey gelmeyeceğini sözlü olarak temin etmekteyiz. İtina ile yükünüzü bir şehirden diğerine taşıma işlemini gerçekleştirirken her anın da planını önceden belirleyip hemen ardından uygulamaya koyulmaktayız. Her ne şartta olursa olsun yükünüze gereken özveriyi ve özeni göstermeyi kendimize görev edindik ve göstereceğiz.

Nakliye talep etmeniz durumunda operasyon merkezimizden ekip arkadaşlarımız sizleri iletişim numaranızdan arayacaktır. Operasyonun detayları ile ilgili bilgi aldıktan sonra bir planlama çalışması gerçekleştirecektir. Bu aşama da sorulacak sorulara oldukça detaylı ve soru işaretlerine yer bırakmadan muamma da hissettirmeden bilgi vermeniz işinizin doğru planlanması açısından oldukça önemlidir.

Planlamanın hemen ardından ekip arkadaşlarımız sizlere ulaşacak ve fiyat bilgisi verecektir. Yükün cinsine ve ağırlığına bağlı olarak kaç adet aracın veya uygun olan araçların ayarlanması ile zaman planlanması yapılır. Gerekli personel sayısı ve araç sayısını belirledikten sonra nakliyat gününde ekibin gerekli noktalara iletilmesi sağlanır. Öncesinde taşınacak yüke bağlı olarak taşıma zamanına gelindiğinde ekibin yönlendirilmesi yapılır, bu sayede iş planına göre devam eder.

Hadımköy Nakliyat ile Asansörlü Taşıma Sisteminiz Bulunmakta Mı?

Evet, Bu taşıma yöntemini tercih eden müşterilerimiz için asansörlü taşıma sistemimiz yer almaktadır. Hadımköy Nakliyat, talep eden müşterilerimizin isteği olduğunda hiçbir sıkıntı yaşamadan asansör ile dışarıdan tüm eşyalarınızı dikkatli bir şekilde taşımaktayız.

Bilindiği gibi günümüzde artan nüfus ile birlikte yüksek katlı binaların yapılması, alan azlığından kaynaklı ihtiyaç duyulması ve bunlar ile birlikte çok katlı binaların sayısı da günden güne artmıştır. Çok katlı binalarda oturan kimse taşınma işlemi biraz sıkıntılı olabilmektedir. Her kat eşyaların zarar görmesinin olasılığını bir tık daha artırdığından bu tür yüksek binalarda yaşayan kimseler taşınırken genellikle asansör ile taşınma sistemini tercih etmektedir.

Bu şekilde hem gereksiz iş gücü biraz daha azalmakta hem de eşyalar biraz daha güvenli şekilde taşınmış olmaktadır. Asansörlü taşıma sistemi ile birlikte taşınma süresi de biraz daha kısalmakta ve vakit açısından da kazanç elde edilmiş olmaktadır. Bu sistemin tercih edilmesi halinde en iyi ve en yeni asansör sistemimiz ile müşterilerimizin eşyalarını güven içinde taşımaktayız.

Hadımköy Nakliyat Firmaları

Bu yazımızda hadımköy nakliyat firmaları hakkında bilgi veriyor olacağız. Sıkça sorulan sorular arasında yer alan bu konu hakkında bir yazı yazmanın siz değerli müşterilerimiz için oldukça faydalı olacağına inanıyorum. Hadımköy nakliyat hakkında merak ettiğiniz bir çok konuya bir önceki yazımızda değinmiştik bu yazımızda sadece hadımköy nakliyat firmalarından bahsediyor olacağız, geri kalan sorularınızın cevaplarını detaylı yazımızda bulabilirsiniz.

hadımköy nakliyat telefon numarası

Hadımköy nakliyat firmaları bir çok konuda bahsettiğimiz gibi nakliyat hizmeti veren bir kooperatiftir. Bir çok çalışanı içerisinde barındıran kooperatifimiz son teknoloji kamyonet ve tırlarla hizmet vermektedir. Hemen hemen her konuda ki her eşyanızın nakliyatını gerçekleştirebilmekteyiz ancak eşyanın çeşitliliğine göre ve farklı etkenlerle fiyat farklılıkları göstermektedir.

Bu konuda ki detaylı paylaşımımızı hadımköy nakliyat fiyatları yazımızda paylaştık, merak ettiklerinizi o yazımızda detaylıca bulabilirsiniz. Bu konu da merak ettiğiniz diğer konuları telefon numaralarımızdan bizleri arayarak öğrenebilirsiniz.

hadımköy nakliyat firmaları

Hadımköy nakliyat fiyatlarını 0 532 652 02 11 telefon numaramızdan öğrenebilirsiniz.

Hadımköy nakliyat firmaları telefon numaraları

Türkiye’nin her yerine her çeşit eşyanın taşınması konusunda hizmet sağlayan hadımköy nakliyat firmaları’nın en iyisi olan hadımköy nakliyat ‘ın telefon numarası 0 532 652 02 11 ‘dır. Bu numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

Başka hangi kaynaklardan ulaşabileceğini merak eden müşterilerimize yönelik çalışmalarımız şu yöndedir. E-posta adresimizden operasyon merkezimizde santralda çalışan ekip arkadaşımıza detaylı ve ihtiyaçlarınızı net bir şekilde belirten bir e-posta göndererek teklif çalışması isteyebilir veya sizleri aramamız yönünde bizlere geri bildirimde bulunabilirsiniz. E-posta adresimizi merak eden siz değerli müşterilerimiz için e-posta adresimiz “marmarakoop@hotmail.com” ‘dir.

Bizlere operasyon merkezimizden de ulaşabilirsiniz. Operasyon merkezimizde sizlere ikram edeceğimiz çay/kahve eşliğinde sohbet havasında gerçekleşen bir toplantıda ihtiyacınızı tam olarak anlayıp, ihtiyaçlarınıza yönelik bir çalışma planı üreterek sizler için en uygun çözümü üretiyoruz.

hadımköy nakliyat firmaları fiyatları

Operasyon merkezimiz nerededir?

Hadımköy nakliyat olarak geniş çaplı ofis ortamındaki operasyon merkezimiz hadımköy iş bankası şubesinin yanında bulunmaktadır. Buradan bizlere ulaşıp ihtiyaçlarınız doğrultusunda bizlere ulaşabilir ve sizler için nakliyat çözümleri üretmemizi isteyebilirsiniz.

Ek olarak konum anlamında bizlere ulaşmak isteyen değerli müşterilerimiz içinde yazımızın devamında konum bilgimizi paylaşıyor olacağız. Bu konumdan hiç zorlanmadan navigasyon üzerinden operasyon merkezimize ulaşmanız oldukça kolay olacaktır.

Eşyaların Taşındıkları Araçlar Eski Mİ?

Hadımköy Nakliyat olarak müşterilerimiz için en güvenilir ve en iyisini tercih etmekte ve o şekilde taşımaktayız. Nakliyat işini gerçekleştirdiğimiz araçlarımızın hepsi yenidir. Nakliyat işinin en önemli kısmı olan araç ile ulaşım olduğundan bu konuda bizlerde oldukça titiz davranmaktayız.

Araçlarımızın düzenli muayenelerinin yapılmasın a dikkat etmekteyiz ve herhangi bir arıza durumu oluşmaması için düzenli bakımlarını da yaptırmaktayız. Taşınacak malzemenin çokluğuna göre de filomuzda her türlü büyüklükte araçlarımız yer almaktadır.

Hadımköy Nakliyat Fiyatları

Bu yazımızda hadımköy nakliyat fiyatları konusunda sizlere elimden geldiğince aydınlatıcı bilgiler vermeye çalışacağım. Bir önceki yazımızda hadımköy nakliyat ile ilgili detaylı bilgileri sizlerle paylaşmıştık. Hadımköy nakliyat konusunda merak ettiğiniz diğer konuları öğrenebilirsiniz.

Nakliyat fiyatlarını bir çok etken etkilemektedir. Örneğin göndereceğiniz ürünün ağırlığından tutun hacmine kadar. Gönderileceği mesafe de etkilemektedir. Eşya taşıtacak hemen herkesin merak ettiği konu eşya nakliyatının maliyeti olacaktır.  Fiyat hesaplamak için daha önce belirtiğimiz etkenleri göz önünde bulundurarak hadımköy nakliyat fiyatlarını az çok kestirebilmiş olursunuz ancak yine de kesin bir fiyat bilgisi elde etmek istiyorsanız iletişim den bizlere ulaşabilirsiniz.

Teklif alacağınız zaman sizlere soracağımız sorular şunlar olacaktır, teklif almadan önce şu bilgileri öğrendiğinizden emin olmalısınız.

 1. Eşyanız veya eşyalarınız nereye taşınacak?
 2. Taşınacak yer kaç metre kare?
 3. Eşyaların taşındığı yer kaçıncı katta?
 4. Eğer zemin katta değilse binanın asansörünü taşıma için kullanabilir miyiz?
 5. Bir önceki soruyu sormadan önce binanın asansörü mevcut mu?
 6. Hangi eşyayı veya eşyaları paketleyeceğiz?

Bu gibi sorular hadımköy nakliyat fiyatının belirlenmesinde etken olmaktadırlar.

hadımköy nakliyat fiyatları ne kadar?

Nakliyat fiyatına etki eden diğer faktörler

Hadımköy nakliyat fiyatına etki eden diğer faktörleri de belirtip bu yazımızda ihtiyaç duyacağınız olası tüm soru işaretlerinizi ortadan kaldıracağız. Böylelikle ihtiyaç duyduğunuz hizmete anında erişebileceksiniz. Yukarıda belirttiğimiz listeye ek olarak asansörlü nakliyat hizmeti istiyorsanız, her ile farklı fiyat tarifesi uygulanmaktadır. Bu sebeple hadımköy nakliyat’dan bu konuyu belirtim buna uygun fiyat almayı unutmayın.

Nakliyat aracı ile taşınacak yer arasında ki mesafe 20 metreyi geçmesi durumunda nakliyat işlemini gerçekleştirecek olan ekip arkadaşlarımızın ekstra çalışmaları gerektiğinden dolayı bu ekstra maliyet demektir. Firmamıza bu gibi bir durum ulaşmasını ön görmeniz durumunda bilgilendirmeyi unutmamalısınız aksi taktirde süpriz bir fiyatla karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlarda hadımköy nakliyat mesuliyet kabul etmemektedir.

Para kasası, Piano gibi ağır ve taşınması hassasiyet gerektiren ürünlerde yine ekstra çalışma gerekmesinden dolayı ekstra maliyet yansıtılmaktadır.Bu gibi durumlarda da firmamıza taşınacak yük hakkında fikir vermeyi unutmayınız.

Eşya sökümü, eşya montajı duvar delme ve benzeri durumları firmamız yapmamaktadır ancak bu gibi bir ihtiyaç halinde firmamızı bilgilendirirseniz bu gibi ihtiyaçlarınız için yardımcı olacak bir ekibi size yönlendireceklerdir.

hadımköy de nakliyat fiyatları

Bu makalemizde aklınızda soru işareti kalmayacak şekilde bir çok konudan sizlere bahsettik. Hadımköy nakliyat fiyatları konusunda bir çok konuya açıklık getirdik daha fazla merak ettiğiniz konular için telefon ile firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

Malzemem Var Nasıl Nakliye Ederim?

 1. Ürününüz hakkında bilgi sahibi olun. Örneğin ölçülerini ağırlığını öğrenin.
 2. Kırılacak bir eşya ise gerekli güvenlik önlemlerini alın.
 3. Eşyanızın yüzlerce km gideceğini hesap ederek sağlama alın.
 4. Bizi telefon numaramızdan arayın ve fiyat alın.

 

[Toplam:9    Ortalama:4.7/5]