0 546 826 53 38 marmarakoop@hotmail.com

Türkiye’nin en büyük filosu. Hadımköy nakliyat firmamızla çalışmak ister misiniz? Kuru Yük Taşımacılığı konusunda lider konumda olan Hadımköy nakliyat.

Geçmişte olduğu gibi Hadımköy nakliyat günümüzde de insanların en çok rağbet gösterdiği ve yaptığı işlerden bir tanesi de nakliye işidir.

Çünkü; her insan hayatının bazı dönemlerinde taşınmak zorunda kalmıştır. Kimi kişilerde kendi ticareti için nakliye işine ihtiyaç duymuştur. Kolay gibi görünen nakliyat işi aslında büyük bir sistematik plan yapılması gereken, personelinin bu işe uygun olmasına özen gösteren ve nasıl yapılması gerektiğinin çok iyi bilinmesi gereken bir iştir.

Günümüzde yüzlerce nakliye işi yapan firma bulunmaktadır. Fakat her firmanın yapmış olduğu nakliye işi bizim yaptığımız Hadımköy nakliyat işi ile aynı kalitede ve hızda olmamaktadır.

Hadımköy Nakliyatın Diğer Firmalardan Farkı Nedir?

Biz Hadımköy Nakliyat firması olarak kurulduğumuz zamandan beri yaptığımız her işin arkasında duran bir işletme olmaya gayret göstermekteyiz. Her nakliyat işi yapan firma maalesef ki işinde aynı özeni ve titizlik göstermemektedir.

Her firmanın kalitesi birbiri ile denk değildir. Piyasada çok fazla nakliyat ile malzemelerini taşıtmış ve daha sonra mağdur olmuş insanlar bulunmaktadır. Bu mağduriyetin sebebi genelde eşyalarının kırılmasından, ezilmesinden, ıslanmasından ya da eşyaların yerine geç teslim edilmesinden kaynaklandığı dile getirilmektedir.

Bazı firmaların nakliyat işinde başarısız olmalarının tabi ki çeşitli sebepleri vardır. Bunlardan bir tanesi nakliye işi yapan personelin deneyimsiz olmasıdır. Diğer bir neden de şirketin işini planlamadan ve personeline sistematik bir tablo çizmeden tabiri caiz ise pat diye bu işe girişmeleridir.

Nakliyat işinde tek önem verilmesi gereken nokta sadece eşyaların bir yerden başka bir yere taşınma işi değildir. Dikkat edilmesi gereken birçok nokta vardır. Toplama personel ile bu işe girişmek iki taraflı mağduriyetlerin yaşanmasına neden olabilmektedir.

Hadımköy taşımacılık ve Nakliyat

Hadımköy Nakliyat Faaliyetlerimiz;

 • Hadımköy Şehir içi Nakliye
 • Hadımköy Şehirler Arası Nakliye
 • Hadımköy Evden-Eve Nakliye
 • Hadımköy Nakliyat
 • Hadımköy Parça Eşya Taşımacılığı
 • Hadımköy Ofis Büro Taşımacılık
 • Hadımköy Paletli Malzeme Nakliyatı
 • Hadımköy – Kamyon Kamyonet Kiralama
 • Hadımköy Açık Kapalı Kasa Nakliye Aracları
 • Hadımköy – Kamyonet Nakliyesi
 • Hadımköy – Kamyonet Kamyon Durakları
 • Hadımköy Nakliyeciler Durağı

Dikkat Ettiğimiz Noktalar Nelerdir?

Nakliyat işinde önem verilmesi ve dikkat edilmesi gereken birçok husus bulunmaktadır. Öncelikle nakliyat işine başlanmışsa bilinmelidir ki taşınan eşyaların veya malzemenin sahibi için çok değerli olduğudur.

Taşınacak malzeme toplu iğne bile olsa düzenli ve dikkatli şekilde dış etkenlerden korunması için sarılmasına, daha sonra yerleştirilmesine ve taşınmasına dikkat edilmelidir. Herhangi bir kayıp, hasar veya ezilme gibi fiziksel deformasyonlardan malzemelerin sakındırılmasına oldukça dikkat edilmelidir.

Nakliyat fiyalarını 0 532 652 02 11 telefon numarasından öğrenebilirsiniz. Her türlü sorunuza hadımköy nakliyat olarak anında cevap verelim

Müşteriye Herhangi Bir Teminat Veriyor Muyuz?

Tabiki veriyoruz. Hadımköy Nakliyat olarak ; yaptığımız her işte güven ve verilen her sözün yerine getirilmesi, mağduriyetin olmaması için elimizden geleni yapıyoruz. Bunun içinde öncelikle firma ve personel olarak müşteriye verilen sözün harfi harfine yerine getirilmesine özen göstermekteyiz.

Nakliyat işinde müşteriye verilen sözün yanında müşteri ile bir sözleşme imzalanmalı yapılan her işlem faturalanmalıdır. Müşteriye her şekilde güven teminatı verilmelidir. Sözleşme ile hem firma olarak hem de müşteri olarak her iki tarafında mağduriyeti önlenmeye çalışılmalıdır. Müşteri ile açık ve gerçekçi olarak taşınan malın ne zaman ve hangi sürelerde ulaşacağına karar verilmesidir.

Verilen süre ne ise nakliyat işinin o süre içerisinde tamamlanmasına özen gösterilmelidir ve müşteri hiçbir şekilde mağdur edilmemelidir. Malzemenin taşınması ile ilgili olan tüm detaylar müşteriye anlatılmalı, yolculuk ve taşınma konusunda bilgi verilmesine özen gösterilmelidir. En son olarak da nakliyat işinin ne kadara mal olacağı müşteri ile konuşulmalı ve anlaşmaya varıldıktan sonra sözleşme imzalanmalıdır. Kısaca nakliyat işinde nelere dikkat edilmesi gerektiği bu şekildedir.

Neden Hadımköy Nakliyat Firmasını Tercih Etmeliyiz?

Bizler firma olarak Hadımköy nakliyat işimizde yukarıda sıraladığımız tüm bu kriterlere dikkat ederek çalışmaktayız. Firmamız prensiplerine bağlı ve sistematik olarak çalışan bir işletmedir. Bizleri tercih eden müşterilerimiz bilmelidir ki bize emanet ettiğiniz her malzemeyi güven içinde ve sağlam bir şekilde teslim edeceğimize teminat veriyoruz.

İşimizi iyi yaptığımızı gösteren en büyük işarette bizleri devamlı tercih eden ve memnuniyetini sürekli dile getiren müşterilerimizdir. Hadımköy küçük bir yer olsa da nakliyat işine ihtiyaç duymakta olan birçok insan bulunmaktadır. Bizlerde firma olarak bunun farkına vardık ve Hadımköy nakliyat olarak sizlere nakliyat sektöründe her türlü eşyanızı taşıyarak hizmet vermekteyiz.

Güvenilir ve hızlı teslimatta en iyi olduğumuzu düşünmekteyiz ve bu şekilde olduğumuza güvenip bizleri tercih eden yüzlerce müşterimiz bulunmaktadır. Taşınma sırasında eşyalarınızın veya malzemelerinizin herhangi bir zarar gelmemesi için dikkatli şekilde kat kat sarılmasına ve taşınma şeklinin uygun olmasına dikkat etmekteyiz. Gelebilecek tüm zararları düşünmekteyiz ve ona göre her türlü tedbiri almaktayız. Montaj ve takma, yerleştirme işlerinde deneyimli ve bilgili personelimiz ile tüm işi tamamlamaktayız.

Şehirler Arası Nakliyat

Türkiye’nin önde gelen firmalarından olan firmamız, 81 ilde hizmet vermektedir. Şehirler arası nakliyat denilince akla ilk gelen firmalardan olan hadımköy nakliyat firmamız, işini profesyonellikle ve son teknoloji ürünleriyle yapmaktadır. Daha çok kuru yük nakliyatı konusunda kendini geliştirmiş olan ve çağa ayak uydurduğumuz gibi müşteri memnuniyetini de ön planda tutmaktayız.

Özellikle şehirler arası nakliyat yapan kuruluşumuz bu işi zahmetli ve profesyonellik gerektiren bir iş olduğunun bilincinde olması gerektiğini bilir. Bu sebeple karşılaşılacak bir çok aksilik ve aksama için kendini önceden hazırlıklı olarak nitelendirmeye devam etmektedir. Nakliyat esnasında yaşanacak çeşitli etkenlerden korunmanız için tecrübeli ekibimiz daima sizleri yönlendirecek ve bu doğrultuda hareket etmenizi sağlamak adına elinden geleni yapacaklardır.

Şehirler arası nakliyat esnasında yükünüzün başına bir şey gelmeyeceğini sözlü olarak temin etmekteyiz. İtina ile yükünüzü bir şehirden diğerine taşıma işlemini gerçekleştirirken her anın da planını önceden belirleyip hemen ardından uygulamaya koyulmaktayız. Her ne şartta olursa olsun yükünüze gereken özveriyi ve özeni göstermeyi kendimize görev edindik ve göstereceğiz.

Nakliye talep etmeniz durumunda operasyon merkezimizden ekip arkadaşlarımız sizleri iletişim numaranızdan arayacaktır. Operasyonun detayları ile ilgili bilgi aldıktan sonra bir planlama çalışması gerçekleştirecektir. Bu aşama da sorulacak sorulara oldukça detaylı ve soru işaretlerine yer bırakmadan muamma da hissettirmeden bilgi vermeniz işinizin doğru planlanması açısından oldukça önemlidir.

Planlamanın hemen ardından ekip arkadaşlarımız sizlere ulaşacak ve fiyat bilgisi verecektir. Yükün cinsine ve ağırlığına bağlı olarak kaç adet aracın veya uygun olan araçların ayarlanması ile zaman planlanması yapılır. Gerekli personel sayısı ve araç sayısını belirledikten sonra nakliyat gününde ekibin gerekli noktalara iletilmesi sağlanır. Öncesinde taşınacak yüke bağlı olarak taşıma zamanına gelindiğinde ekibin yönlendirilmesi yapılır, bu sayede iş planına göre devam eder.

Hadımköy Nakliyat ile Asansörlü Taşıma Sisteminiz Bulunmakta Mı?

Evet, Bu taşıma yöntemini tercih eden müşterilerimiz için asansörlü taşıma sistemimiz yer almaktadır. Hadımköy Nakliyat, talep eden müşterilerimizin isteği olduğunda hiçbir sıkıntı yaşamadan asansör ile dışarıdan tüm eşyalarınızı dikkatli bir şekilde taşımaktayız.

Bilindiği gibi günümüzde artan nüfus ile birlikte yüksek katlı binaların yapılması, alan azlığından kaynaklı ihtiyaç duyulması ve bunlar ile birlikte çok katlı binaların sayısı da günden güne artmıştır. Çok katlı binalarda oturan kimse taşınma işlemi biraz sıkıntılı olabilmektedir. Her kat eşyaların zarar görmesinin olasılığını bir tık daha artırdığından bu tür yüksek binalarda yaşayan kimseler taşınırken genellikle asansör ile taşınma sistemini tercih etmektedir.

Bu şekilde hem gereksiz iş gücü biraz daha azalmakta hem de eşyalar biraz daha güvenli şekilde taşınmış olmaktadır. Asansörlü taşıma sistemi ile birlikte taşınma süresi de biraz daha kısalmakta ve vakit açısından da kazanç elde edilmiş olmaktadır. Bu sistemin tercih edilmesi halinde en iyi ve en yeni asansör sistemimiz ile müşterilerimizin eşyalarını güven içinde taşımaktayız.

Hadımköy Nakliyat Firmaları

Bu yazımızda hadımköy nakliyat firmaları hakkında bilgi veriyor olacağız. Sıkça sorulan sorular arasında yer alan bu konu hakkında bir yazı yazmanın siz değerli müşterilerimiz için oldukça faydalı olacağına inanıyorum. Hadımköy nakliyat hakkında merak ettiğiniz bir çok konuya bir önceki yazımızda değinmiştik bu yazımızda sadece hadımköy nakliyat firmalarından bahsediyor olacağız, geri kalan sorularınızın cevaplarını detaylı yazımızda bulabilirsiniz.

hadımköy nakliyat telefon numarası

Hadımköy nakliyat firmaları bir çok konuda bahsettiğimiz gibi nakliyat hizmeti veren bir kooperatiftir. Bir çok çalışanı içerisinde barındıran kooperatifimiz son teknoloji kamyonet ve tırlarla hizmet vermektedir. Hemen hemen her konuda ki her eşyanızın nakliyatını gerçekleştirebilmekteyiz ancak eşyanın çeşitliliğine göre ve farklı etkenlerle fiyat farklılıkları göstermektedir.

Bu konuda ki detaylı paylaşımımızı hadımköy nakliyat fiyatları yazımızda paylaştık, merak ettiklerinizi o yazımızda detaylıca bulabilirsiniz. Bu konu da merak ettiğiniz diğer konuları telefon numaralarımızdan bizleri arayarak öğrenebilirsiniz.

hadımköy nakliyat firmaları

Hadımköy nakliyat fiyatlarını 0 532 652 02 11 telefon numaramızdan öğrenebilirsiniz.

Hadımköy nakliyat firmaları telefon numaraları

Türkiye’nin her yerine her çeşit eşyanın taşınması konusunda hizmet sağlayan hadımköy nakliyat firmaları’nın en iyisi olan hadımköy nakliyat ‘ın telefon numarası 0 532 652 02 11 ‘dır. Bu numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

Başka hangi kaynaklardan ulaşabileceğini merak eden müşterilerimize yönelik çalışmalarımız şu yöndedir. E-posta adresimizden operasyon merkezimizde santralda çalışan ekip arkadaşımıza detaylı ve ihtiyaçlarınızı net bir şekilde belirten bir e-posta göndererek teklif çalışması isteyebilir veya sizleri aramamız yönünde bizlere geri bildirimde bulunabilirsiniz. E-posta adresimizi merak eden siz değerli müşterilerimiz için e-posta adresimiz “marmarakoop@hotmail.com” ‘dir.

Bizlere operasyon merkezimizden de ulaşabilirsiniz. Operasyon merkezimizde sizlere ikram edeceğimiz çay/kahve eşliğinde sohbet havasında gerçekleşen bir toplantıda ihtiyacınızı tam olarak anlayıp, ihtiyaçlarınıza yönelik bir çalışma planı üreterek sizler için en uygun çözümü üretiyoruz.

hadımköy nakliyat firmaları fiyatları

Operasyon merkezimiz nerededir?

Hadımköy nakliyat olarak geniş çaplı ofis ortamındaki operasyon merkezimiz hadımköy iş bankası şubesinin yanında bulunmaktadır. Buradan bizlere ulaşıp ihtiyaçlarınız doğrultusunda bizlere ulaşabilir ve sizler için nakliyat çözümleri üretmemizi isteyebilirsiniz.

Ek olarak konum anlamında bizlere ulaşmak isteyen değerli müşterilerimiz içinde yazımızın devamında konum bilgimizi paylaşıyor olacağız. Bu konumdan hiç zorlanmadan navigasyon üzerinden operasyon merkezimize ulaşmanız oldukça kolay olacaktır.

Eşyaların Taşındıkları Araçlar Eski Mİ?

Hadımköy Nakliyat olarak müşterilerimiz için en güvenilir ve en iyisini tercih etmekte ve o şekilde taşımaktayız. Nakliyat işini gerçekleştirdiğimiz araçlarımızın hepsi yenidir. Nakliyat işinin en önemli kısmı olan araç ile ulaşım olduğundan bu konuda bizlerde oldukça titiz davranmaktayız.

Araçlarımızın düzenli muayenelerinin yapılmasın a dikkat etmekteyiz ve herhangi bir arıza durumu oluşmaması için düzenli bakımlarını da yaptırmaktayız. Taşınacak malzemenin çokluğuna göre de filomuzda her türlü büyüklükte araçlarımız yer almaktadır.

Hadımköy Nakliyat Fiyatları

Bu yazımızda hadımköy nakliyat fiyatları konusunda sizlere elimden geldiğince aydınlatıcı bilgiler vermeye çalışacağım. Bir önceki yazımızda hadımköy nakliyat ile ilgili detaylı bilgileri sizlerle paylaşmıştık. Hadımköy nakliyat konusunda merak ettiğiniz diğer konuları öğrenebilirsiniz.

Nakliyat fiyatlarını bir çok etken etkilemektedir. Örneğin göndereceğiniz ürünün ağırlığından tutun hacmine kadar. Gönderileceği mesafe de etkilemektedir. Eşya taşıtacak hemen herkesin merak ettiği konu eşya nakliyatının maliyeti olacaktır.  Fiyat hesaplamak için daha önce belirtiğimiz etkenleri göz önünde bulundurarak hadımköy nakliyat fiyatlarını az çok kestirebilmiş olursunuz ancak yine de kesin bir fiyat bilgisi elde etmek istiyorsanız iletişim den bizlere ulaşabilirsiniz.

Teklif alacağınız zaman sizlere soracağımız sorular şunlar olacaktır, teklif almadan önce şu bilgileri öğrendiğinizden emin olmalısınız.

 1. Eşyanız veya eşyalarınız nereye taşınacak?
 2. Taşınacak yer kaç metre kare?
 3. Eşyaların taşındığı yer kaçıncı katta?
 4. Eğer zemin katta değilse binanın asansörünü taşıma için kullanabilir miyiz?
 5. Bir önceki soruyu sormadan önce binanın asansörü mevcut mu?
 6. Hangi eşyayı veya eşyaları paketleyeceğiz?

Bu gibi sorular hadımköy nakliyat fiyatının belirlenmesinde etken olmaktadırlar.

hadımköy nakliyat fiyatları ne kadar?

Nakliyat fiyatına etki eden diğer faktörler

Hadımköy nakliyat fiyatına etki eden diğer faktörleri de belirtip bu yazımızda ihtiyaç duyacağınız olası tüm soru işaretlerinizi ortadan kaldıracağız. Böylelikle ihtiyaç duyduğunuz hizmete anında erişebileceksiniz. Yukarıda belirttiğimiz listeye ek olarak asansörlü nakliyat hizmeti istiyorsanız, her ile farklı fiyat tarifesi uygulanmaktadır. Bu sebeple hadımköy nakliyat’dan bu konuyu belirtim buna uygun fiyat almayı unutmayın.

Nakliyat aracı ile taşınacak yer arasında ki mesafe 20 metreyi geçmesi durumunda nakliyat işlemini gerçekleştirecek olan ekip arkadaşlarımızın ekstra çalışmaları gerektiğinden dolayı bu ekstra maliyet demektir. Firmamıza bu gibi bir durum ulaşmasını ön görmeniz durumunda bilgilendirmeyi unutmamalısınız aksi taktirde süpriz bir fiyatla karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlarda hadımköy nakliyat mesuliyet kabul etmemektedir.

Para kasası, Piano gibi ağır ve taşınması hassasiyet gerektiren ürünlerde yine ekstra çalışma gerekmesinden dolayı ekstra maliyet yansıtılmaktadır.Bu gibi durumlarda da firmamıza taşınacak yük hakkında fikir vermeyi unutmayınız.

Eşya sökümü, eşya montajı duvar delme ve benzeri durumları firmamız yapmamaktadır, ancak bu gibi bir ihtiyaç halinde firmamızı bilgilendirirseniz bu gibi ihtiyaçlarınız için yardımcı olacak bir ekibi size yönlendireceklerdir.

hadımköy de nakliyat fiyatları

Bu makalemizde aklınızda soru işareti kalmayacak şekilde bir çok konudan sizlere bahsettik. Hadımköy nakliyat fiyatları konusunda bir çok konuya açıklık getirdik daha fazla merak ettiğiniz konular için telefon ile firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

Özelikle ülkemizin bazı illerinin çok hızlı göç alması ve binaların daha yüksek katlardan oluşması gibi faktörlerden dolayı Esenyurt nakliyat ihtiyacı doğmuştur. Ufak çaplı nakliye araçları ufak işler yaparken nakliyat sektörü de hızla büyümeye başlamıştır. Elbet teki insanın var oluşundan beri nakliyat insanoğlunun ihtiyacıdır ancak nakliyat denildiğin zaman ilk akla gelen ev eşya taşımacılığıdır. Ancak nakliyat çok geniş kapsamlı bir sektördür.

Ülkeler arası nakliyat şehirlerarası nakliyat, büyük malların nakliyesi, küçük eşyaların nakliyesi, evrak nakliyesi, canlı hayvan nakliyesi gibi insanların ihtiyacı olan nakliyeler bulunmaktadır. Aslında nakliye sektörü tahminlerin üstünde oldukça geniş bir sektör olmaktadır. Bu sektörün dalları bölümleri bulunmaktadır.

Her nakliye şirketi her tür eşya ve ya malı nakil edememektedir. Fabrika eşyaların nakliyesini yapan nakliye şirketleri fraklıdır. Bunun sebebi büyük yükler taşıdıkları için büyük nakliye araçları iş makineleri gibi ağrır vasıtalar kullanmalarıdır. Bu tür büyük yük nakliyesi yapan şirketler küçük eşyaların nakliyesini yapmazlar.

Canlı hayvan nakliye işi yapan nakliye şirketleri de evden eve taşımacılık ya da evrak nakliyesi ve ya büyük yük nakliyesi yapmazlar. Onların yükleri canlı hayvan olduğu için kullandıkları nakliye araçları da taşıdıkları hayvanlara uygun araçlardır. Nakliye sektöründe en büyük payı alan kargo şirketleridir.

Her şehirde her yerde büyük ihtiyaç duyulan kargo şirketleri nakliye sektörüne hizmet vermektedir. Kargo şirketleri de evden eve taşımacılık yapmazlar. Ancak kargo şirketleri nakliye sektörünün baş tacı olmaktadır. Büyük küçük paket taşımacılığı yapan kargo şirketleri halkın büyük ölçüde ihtiyacını karşılamaktadır. Hem uluslararası hem de yurt içi çalışan kargo şirketleri büyük küçük taşıma araçları hatta uçak kullanarak nakliye işleri yapmaktadırlar.

Kargo şirketleri hızlı ulaştırma sebebi ile de en çok nakliye olarak tercih edilmektedir. Nakliye sektöründe devlet garantili olan PTT de bu sektörde yer almaktadır. PTT de kargo şirketleri gibi nakliye işlemi yapmaktadır. Halk arasında en güvenilir nakliye işlemini yapan olarak da PTT görülmektedir. PTT uygulamasının farklı nakliye bölümlerinin olması da müşteriler için PTT’yi oldukça cazip hale getirmektedir. Özel olan kitap taşımacılığı yapan kargo bölümü öğrencilerin en çok kullandıkları nakliye bölümü olmaktadır.

Nakliye şirketleri farklı dallarda nakliye işlemi yapmaktadırlar onun için her nakliye şirketinin kendi bölümüne uygun nakliye aracı kullanması gerekmektedir. Nakliye araçları nakil edilecek mal ya da canlı hayvan nakliyesine ve uzaklık durumuna göre fiyatları değişmektedir. Nakliye aracı olarak gemiler trenler ve uçaklar tırlar kamyon ve kamyonetler hatta gerekli olan duruma göre küçük vasıtalar kullanılmaktadır.

Esenyurt Nakliyat

Evden ava taşımacılık halk arasında en yaygın olan taşımacılık olmaktadır. Genelde şehirlerde daha çok kullanılan ev taşımacılığı artık gerekli duruma gelmiştir. Evlerin çok katlı olması ev eşyalarının daha fazla olup eskiye nazaran daha ağır eşyalardan oluşması nakliye sektörünü beslemiş olup ve her geçen gün daha da büyütmektedir.

İnsanların ev taşımacılığında evden eve nakliye şirketlerini tercih etmelerinin çok geçerli sebepleri bulunmaktadır. Ev eşyalarını taşıtmak isteyen işveren kendisi yorulmadan güvenli bir şekilde eşyalarını taşıtmaktadır. Nakliye şirketlerinin tercih edilmesinin gerekçeleri arasında taşınma işleminin daha kolay yapılması taşınan eşyaların paketlenmesi ve sigortalanması gibi durumlardır.

Çünkü bu nakliye şirketleri kendi ekipleri ile taşınması gereken ev eşyalarını zarar görmemesi için özel olarak ambalaj paketlemesi yapıyorlar. Şirketin özel nakliye araçlarında bulunan asansör sistemini kullanarak yüksek binalardan istenilen yükseklikteki evlere çıkartıyorlar. Ayrıca olası bir durumda zarar gören eşyaları sigortalayarak gerekli değer kadar ödemelerini yapmaktadırlar. Evden eve taşımacılık kısa mesafede olabiliyor iller arası uzak mesafelerde olabilmektedir. Özellikle İstanbul gibi metropol bir şehirde Esenyurt nakliyat en çok tercih edilen bir nakliye şirketi olmaktadır.

İnsanoğlunun kesinlikle en büyük ihtiyacı ise ülkeler arası nakliye işlerinin gerekliliğidir. Artık günümüzde lojistik firmaları bu tür nakliye işlerini üstlenmektedir. Bu firmaların hem sorumlulukları hem de taşıdığı mallar diğer nakliye işlerine göre çok daha büyüktür. Ülkeler arası taşımacılıkta nakliye yelpazesi oldukça geniştir. Ülkeler arası taşımacılıkta her türlü nakliye işinin yapılması gerektiği için nakliye için kullanılan araçlarda farklılaşmaktadır. Bazı mallar için dondurucular gerekli olmaktadır. Bazı mallar için çok büyük konteynırlar gerekmektedir.

Ülkeler arası nakliyelerde uçaklar, trenler, Esenyurt nakliyat yük gemileri tırlar gibi büyük araçlar kullanılmaktadır. Lojistik yapan şirketler arasında canlı hayvan taşımacılığından tutunda sebze meyve gibi yüklerde bulunmaktadır. Gıda ürünlerinin taşınmasına uygun araçlar kullanılarak nakil işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bu tür büyük sorumluluk gerek tiren şirketler sigortalı olup büyük yükler taşırlar. Evden eve taşıma işleri de yapan bazı şirketler bulunmaktadır. Yurt dışından ev eşyası nakliyesi yapmak için özel kiralık tren vagonları da nakliye sektörüne giren taşıma işlemleridir.

Fabrika Nakliyesi

Nakliye sektöründe büyük iş yerleri büyük fabrikalarda taşınması nakil olması gereke biliyor. Bu tür büyük iş yerlerinin taşınması gereken çok büyük makineleri bulunmaktadır. Ancak nakliye şirketleri bu tür ağır eşyaların nakliyesini de yapmaktadır. Bir fabrikanın kurulumu ve ya nakliyesi için gerekli olan araçları bulunan nakliye şirketleri her türlü ağır malları taşıya bilmektedirler. Bu nakliye işlemlerinde vinçler büyük tırlar kullanılmaktadır. Kuru Yük Taşımacılığı Nakliye şirketleri her türlü nakliye işlemi yaparken öncesinde ekspertiz yaparak fiyat belirler ve taşıdıkları malları sigorta etmeleri gerekmektedir.

Ancak izinsiz çalışan nakliye işi yapan araçlar ve kişilerde bulunmaktadır. Esenyurt nakliyat şirketleri ile anlaşma yapan işverenler bu konuya dikkat etmeleri gerekmektedir aksi takdirde zarara uğrayabilirler. Fabrika gibi büyük yük taşıma şirketleri evrak gibi ve ya evden ede taşımacılık gibi nakliye işlerini yapmazlar. Bu nakliye şirketlerinin araçları büyük araçlar ve vinçlerdir.

İş Yeri Nakliyesi

Esenyurt Nakliyat

İş yerleri nakliyesinde yine nakliye şirketleri devreye girmektedir. Bu iş yerleri marketler, hastaneler, bankalar, canlı hayvan nakliye işi, soğutucu gerektiren nakliye işleri, gibi daha pek çok işyerinin nakliyesi gerekmektedir. Bu gibi büyük yük taşıyan özel nakliye şirketleri bulunmaktadır. Bu nakliye şirketleri her türlü işyeri için özel taşımacılık yapabilmektedir. Taşınması gereken iş yerinin mallarına göre özel araçlar kullanan nakliye şirketleri bütün nakliye işlerinde olduğu gibi özel paketleme ve sigortalama işlemi uygulayarak taşıma yapmaktadır. Gerekli durumlarda gerektiği kadar büyük araç kullanabilir.

Nakliye araçları bazı iş yerlerinin özel değerlerine göre de zırhlı ve her türlü olası duruma göre güvenlikli olmaktadır. Bu şirketler medikal ürünlerin taşınmasında da özel paket sistemi kullanarak nakil işlemi yaparlar. Bu nakliye şirketlerinin müşterileri çok farklı alanlardan olabilirler çek farklı yük taşıması da yapmak zorunda kalabilirler. Bazı işyerleri için dondurucular gerekmektedir. Soğurucu gerektiren mallar için bu nakliye şirketlerinin özel araçları bulunmaktadır. Bu tür iş yeri nakliyesi yapan şirketler evden eve taşımacılık işlerini yapmazlar.

Evrak Nakliyesi

Esenyurt Nakliyat

Evrak gibi dosya ya da zarf gibi eşyaların nakliyesi de yapılmaktadır. Bazı şirketlerin ve bazı iş yerlerinin taşınması gereken evrakları olmaktadır evrak nakliyesi yapan özel nakliye firmaları bulunmaktadır bu firmalar özel iş yerlerinin evraklarını mesafe gözetmeksizin taşımacılığını yapmaktadırlar.

Bu taşıma işlemleri iş yerlerinin durumuna göre değişe bilir. Nakliyesinin yapılması gereken şey evrakta olabilir tek bir zarfta olabilir. Bu tür nakliyenin maliyeti ise kg olarak ölçülerek belirlenir. Bazı evraklar çok özel olabilir. Ancak bu tür özel paketlerde çok özel olarak güvenlikli ve özel paketler ve özel araçlar ile nakliyesi gerçekleştirilerek teslim edilir. Bu tür evrak taşımacılığını kargo şirketleri PTT gibi kurumsal nakliye şirketleri yapmaktadır. Evden eve taşıma şirketleri ya da büyük mal taşıma işlemi yapan şirketler evrak taşımacılığı yapmamaktadır.

Canlı Hayvan Nakliyesi

Esenyurt Nakliyat

Nakliye sektörünün içinde canlı hayvan taşımacılığı da yer almaktadır.  Çatalca Nakliyat Nakliye şirketleri her türlü canlı hayvan taşımacılığı da alanın dada görev yapmaktadır. Mesela özel atların nakliyesinde özel araçlar kullanılmaktadır. Besi hayvanlarının taşımacılığı ev hayvanlarının taşımacılığı gibi gerekli durumlarda nakliye şirketlerinin üstlendiği işlerdir.

Canlı hayvan taşımacılığı uçaklar, gemiler trenler ile de yapılmaktadır. Uluslararası ya da şehirlerarası yapılan canlı hayvan nakliyesinde hayvanların özelliklerine göre uygun araçlar kullanılarak yapılmaktadır. Canlı hayvan nakliyesini özel nakliye şirketlerinde kurumsal nakliye şirketleri de gerçekleştirmektedir. Canlı hayvan nakliyesi yapan nakliye şirketleri sadece hayvan taşımacılığı yapmaktadır. Bu şirketler ev eşyası ve büyük yük arz eden malların ve ya fabrika gibi yerlerin makinelerinin taşımacılığı yapmazlar.

Kargo Nakliyesi

Esenyurt Nakliyat

Kargo taşımacılığı da nakliye sektörünün bir parçasıdır. Kargo şirketleri kurumsal taşıma şirketleridir. Kargo taşımacılığında her türlü büyük küçük eşya ve ya evrak nakliyesi yapılabilir. Nakil edilecek eşyalar paketlenerek hazırlanır ve kargoya verilerek nakledilir. Kargo şirketleri taşıdıkları paketleri ağırlık olarak fiyat belirleyerek bedel biçerler. Kargo şirketleri toplu ev eşyası nakliyesi yapmazlar. Kargo şirketleri ancak kantarla ağırlık ölçüsü belirleye bilinecek kadar büyüklükte olan malların taşımasını yaparlar.

Kargo şirketlerinin bazı özel bölümleri canlı hayvan taşımacılığı da yapabilirler. Genelde tek paket olarak eşya nakliyesi yapan kargo şirketleri uluslararası ve şehirlerarası taşımacılıkta yaparlar. Halk arasında çok sık kullanılan kargo şirketleri büyük kamyonet ve küçük araçlar kullanırlar. Kurumsal şirket olan kargo şirketleri nakliye şirketleridir. Ağırlık birimi ölçüsü yaparak fiyat belirleyerek nakliye işlemini Gerçekleştirirler.

PTT Nakliyesi

Kurumsal olan PTT nakliye de taşımacılık sektöründe grev yapmaktadır. Kargo şirketleri gibi büyük küçük her türlü eşya taşımacılık yapan PTT de ağırlık ölçüsü ile fiyat belirleyerek nakil işlemi yapmaktadır. PTT nakliyenin taşımacılık bölümleri bulunmaktadır. PTT kargonun bir bölümü sadece kitap taşımacılığı yapmaktadır.

Öğrencilerin en çok ihtiyaç duyduğu bu bölüm oldukça uygun fiyatlarda kitap taşımacılığı yapmaktadır. Öğrenciler taşımak istedikleri kitaplarını koliler halinde hazırlayıp PTT kargoya haber verirler. PTT görevlisi kargoyu almaya geldiğinde taşınacak kolinin sadece kitap olduğundan emin olduktan sonra koliyi kapatıp kargo aracında hazır bulunan kantar ile tartarak fiyat belirler. Ancak bu bedel çok uygun olmaktadır. PTT kitap kargo şehirlerarası ve ya şehir içi taşımacılık olabilir.

PTT kargonun eşya taşımacılığı da bulunmaktadır. Eşya taşımacılığında PTT kargo ev eşyası ve ya eşya yoğunluğu olan her türlü eşya taşımacılığı da yapmaktadır. Halk arasında genelde PTT evrak taşımacılığında kullanılmaktadır. Kurumsal olan PTT evrak taşımacılığında en güvenli nakliye sistemidir. PTT artık para transfer işlemleri de yaptığı için pek çok kişi tarafından en güvenli taşıma işi unvanını almış bulunmaktadır. PTT nakliye işlemlerini yaparken en uygun fiyat ile taşıma yapan olarak bilinmektedir. PTT taşıma aracı olarak uçak ve büyük küçük taşıma aracı kullanmaktadır.

 

Malzemem Var Nasıl Nakliye Ederim?

 1. Ürününüz hakkında bilgi sahibi olun. Örneğin ölçülerini ağırlığını öğrenin.
 2. Kırılacak bir eşya ise gerekli güvenlik önlemlerini alın.
 3. Eşyanızın yüzlerce km gideceğini hesap ederek sağlama alın.
 4. Bizi telefon numaramızdan arayın ve fiyat alın.

 

[Toplam: 16   Ortalama: 4.4/5]