0 546 826 53 38 marmarakoop@hotmail.com

İstanbul’da kuru yük taşımacılığı ile kendi bünyesinde teknolojik ve inovatif çözümler üreten Hadımköy Nakliyat firması, şehir içi ve şehirler arasında kuru yük taşımacılığında kendi kalite çıtasıyla yarışır durumdadır. Fiyat ve performans yönünden hemen hemen her türlü ölçekteki firma ile çalışmak da olan ve firmaların her daim ilk seçeneklerinin arasında yer aldıklarını da dile getirmektedirler.

Kalitenin tesadüfi bir ifade olmaktan çok uzak olduğunu belirttikleri gibi aynı şekilde de kendi müşteri portföyümüzü oluşturan püf noktanın yine müşterilerine verdikleri hizmet olduğunu belirtmektedirler. ” Biz sadece işimizi yapıyoruz, kaliteli oluyor ” şeklinde belirttikleri ifade de görüldüğü gibi öz güveni ve performansı yüksek bir kuru yük taşımacılığı firması olduğunu görüntüleyebilmektesiniz.

Kuru Yük Taşımacılığı Nedir?

Genelde kara yoluyla taşındığı gibi hava ve deniz yoluyla da kullanılan araçlarla taşınabilen kuru yük taşımacılığı hemen hemen büyük nakliyat firmaların sağladığı çözümlerden biridir. Kuru yük taşımacılığı kara yolu ile ülkemizin her iline ilçesine veya ülkeler arası nakliyat işine verilen isimdir. Kara yolu ile tercih edilen bu yük taşıma metodu bir çok taşıma türüne nazaran tercih edilen yöntem yine kara yolu ile nakliyatın gerçekleştirilmesi yönündedir.

Kuru yük denilince aklınıza gelebilecek; yiyecek, giyecek, temizlik ürünleri, doğal ürünler gibi bir çok maddeyi düşünebiliriz. Komple kuru yük taşımacılığı sanılanın aksine geneli kuru yükten oluşan mallardan ibaret olsa da bu ifade sıvı ürünlerin de taşınamayacağı anlamına gelmemektedir, bu sebeple genel bir algı yanılması mevcuttur. Örnek vermek gerekirse; komple taşıma ifadesi kullanılan yerde aracın tam anlamıyla dolması ifadesi akla gelse de bu konu da yine benzerlik göstermektedir.

Kuru Yük Taşımacılığı Yapan Firmalar

Serbest piyasanın hakimiyet gösterdiği güzide Ülkemizde, her firmada olduğu kuru yük taşımacılığı firmaları arasında da oldukça ciddi bir rekabet söz konusudur. Öyle ki firmalar sırf rekabeti önde tamamlamak adına kâr sağlayamayacakları işleri bile kazanabilmek adına ciddi çalışmalar yapmaktadır.

Kuru yük taşımacılığında ki rekabet günümüzün vazgeçilmesi güç olan internete de yansımış durumdadır. İnternet sektöründe firmalar korkunç yatırımlar yapıp bu yeni pazarı domine etmek adına ellerinden geleni yapmaktadır. Günümüzde bir ihtiyaca yönelik bir araştırma yapacağınız nokta da ilk bakacağınız yerin internet olacağından ötürü kalitesiz firmalar dahi bu pazardan pay alabilmek adına ciddi paralar harcamaktadırlar.

Günümüzde sadece internetten iş yapan firmalar bile bulunmaktadır. Bu sebeple internette kuru yük taşımacılığı yapan firmaları aradığınızda sonuçları iyi elemeniz de fayda olduğunu hadımköy taşımacılık olarak düşünmekteyiz.

Kuru Yük Taşımacılığı Yapan Firmaları Ararken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İhtiyacınız oluşmaya başladığı andan itibaren kuru yük taşımacılığı yapan firmaları araştırmaya başladınız ve karşınızda yüzlerce arama sonucu oluştu, peki gerçek anlamda işini doğru yapan ve aynı zamanda hesaplı olan firmayı nasıl tespit edeceğim.

İlk yapılması gereken görüntülediğiniz firmanın gerçek bir firma olup olmadığını anlamanız gerekmektedir. İnternette çoğu arama sonucunda çıkan internet sitelerinin sahibi, aslında bir komisyoncu web sitesine reklam ücreti ödemiştir ve kendi resmi sitesi bile değildir. Çünkü aksi bir durumda bulduğunuz web sitesini sorumlu tutamayacaksınız çünkü resmi kanunlara göre o web sitesi sadece yer sağlayıcılık yapmaktadır.

Firmanın sitesinin resmi sitesi olup olmadığını araştırın, hiç bir yer sağlayıcı firma sitesinde o firmanın resmi sitesi olduğuna dair bir ifade kullanmaz. Sitede bir galeri bölümü olduğundan ve galeri de bulunan resimlerin gerçek resimler olduğundan emin olun. Komisyoncu siteler asla reklam verdiği firmanın resimlerini sitede bulundurmaz.

Kuru Yük Taşımacılığı Fiyatları

Kuru yük taşımacılığı fiyatları

Öncelikle nakliyat nedir? lojistik ne anlama gelir bu konu hakkında sizlere bilgi veriyor olacağız. Blogumuzu yakından takip eden müşterilerimiz bilirler ki bu konuda siz müşterilerimizi olabildiğince bilgilendirmeye çalışıyoruz.

Ne yazık ki her sektör de olduğu gibi nakliyat sektöründe de bolca işini doğru yapmayan kişiler hatta kuruluşlar mevcuttur, bu yazımızda işini doğru yapmayan firmaları veya kişileri nasıl anlarız şeklinde ki sorularınıza cevap vermek yerine, bu tarz kuruluşları kendiniz tespit edebilmeniz için sektörü tanımanıza olanak sağlayan bir kaç temel bilgi veriyor olacağız.

Her işte olduğu gibi bir bütçe çıkarmak adına kuru yük taşımacılığı fiyatlarını araştırmanız gerekecektir. Bu konu da aslında söylenecek çok bir şey yoktur çünkü fiyatları firmalardan ziyade şartlar belirlemektedir.

Şöyle ki; götürülecek yükün cinsi, ağırlığı, nakliyesi gerçekleştirilecek yerin mevkisi ve uzaklığı gibi bir çok etken bire bir olarak kuru yük taşımacılığı fiyatları na etki etmektedir. Bu durumda çalışma konusundan emin olduğunuz bir firmayla fiyat çalışması yapmak en sağlıklısı olacaktır.

Kuru yük taşımacılığı fiyatları konusunda sizlere telefon aracılığıyla yardımcı olalım, bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Sizlere kuru yük taşımacılığı konusunda bir çok bilgi verdik ve detaylıca analiz ettiğimiz noktalarımız olduğu, eksik kaldığını düşündüğünüz noktalarda yine iletişim hatlarımızdan bizlere ulaşmaktan çekinmeyin. Bizlere yorum atarak sorularınıza hızlı bir şekilde çözüme kavuşturduğumuza şahit olabilirsiniz. Bu rehberden daha fazla kişinin faydalanmasını da istiyorsanız yazımızı sosyal medya da paylaşmayı unutmayın.

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]