0 546 826 53 38 marmarakoop@hotmail.com

Hadımköy nakliyat fiyatına etki eden diğer faktörleri de belirtip bu yazımızda ihtiyaç duyacağınız olası tüm soru işaretlerinizi ortadan kaldıracağız. Böylelikle ihtiyaç duyduğunuz hizmete anında erişebileceksiniz. Yukarıda belirttiğimiz listeye ek olarak asansörlü nakliyat hizmeti istiyorsanız, her ile farklı fiyat tarifesi uygulanmaktadır. Bu sebeple hadımköy nakliyat’dan bu konuyu belirtim buna uygun fiyat almayı unutmayın.

Nakliyat aracı ile taşınacak yer arasında ki mesafe 20 metreyi geçmesi durumunda nakliyat işlemini gerçekleştirecek olan ekip arkadaşlarımızın ekstra çalışmaları gerektiğinden dolayı bu ekstra maliyet demektir. Firmamıza bu gibi bir durum ulaşmasını ön görmeniz durumunda bilgilendirmeyi unutmamalısınız aksi taktirde süpriz bir fiyatla karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlarda hadımköy nakliyat mesuliyet kabul etmemektedir.

Para kasası, Piano gibi ağır ve taşınması hassasiyet gerektiren ürünlerde yine ekstra çalışma gerekmesinden dolayı ekstra maliyet yansıtılmaktadır.Bu gibi durumlarda da firmamıza taşınacak yük hakkında fikir vermeyi unutmayınız.

Eşya sökümü, eşya montajı duvar delme ve benzeri durumları firmamız yapmamaktadır, ancak bu gibi bir ihtiyaç halinde firmamızı bilgilendirirseniz bu gibi ihtiyaçlarınız için yardımcı olacak bir ekibi size yönlendireceklerdir.

hadımköy de nakliyat fiyatları

Bu makalemizde aklınızda soru işareti kalmayacak şekilde bir çok konudan sizlere bahsettik. Hadımköy nakliyat fiyatları konusunda bir çok konuya açıklık getirdik daha fazla merak ettiğiniz konular için telefon ile firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

Özelikle ülkemizin bazı illerinin çok hızlı göç alması ve binaların daha yüksek katlardan oluşması gibi faktörlerden dolayı Esenyurt nakliyat ihtiyacı doğmuştur. Ufak çaplı nakliye araçları ufak işler yaparken nakliyat sektörü de hızla büyümeye başlamıştır. Elbet teki insanın var oluşundan beri nakliyat insanoğlunun ihtiyacıdır ancak nakliyat denildiğin zaman ilk akla gelen ev eşya taşımacılığıdır. Ancak nakliyat çok geniş kapsamlı bir sektördür.

Ülkeler arası nakliyat şehirlerarası nakliyat, büyük malların nakliyesi, küçük eşyaların nakliyesi, evrak nakliyesi, canlı hayvan nakliyesi gibi insanların ihtiyacı olan nakliyeler bulunmaktadır. Aslında nakliye sektörü tahminlerin üstünde oldukça geniş bir sektör olmaktadır. Bu sektörün dalları bölümleri bulunmaktadır.

Her nakliye şirketi her tür eşya ve ya malı nakil edememektedir. Fabrika eşyaların nakliyesini yapan nakliye şirketleri fraklıdır. Bunun sebebi büyük yükler taşıdıkları için büyük nakliye araçları iş makineleri gibi ağrır vasıtalar kullanmalarıdır. Bu tür büyük yük nakliyesi yapan şirketler küçük eşyaların nakliyesini yapmazlar.

Canlı hayvan nakliye işi yapan nakliye şirketleri de evden eve taşımacılık ya da evrak nakliyesi ve ya büyük yük nakliyesi yapmazlar. Onların yükleri canlı hayvan olduğu için kullandıkları nakliye araçları da taşıdıkları hayvanlara uygun araçlardır. Nakliye sektöründe en büyük payı alan kargo şirketleridir.

Her şehirde her yerde büyük ihtiyaç duyulan kargo şirketleri nakliye sektörüne hizmet vermektedir. Kargo şirketleri de evden eve taşımacılık yapmazlar. Ancak kargo şirketleri nakliye sektörünün baş tacı olmaktadır. Büyük küçük paket taşımacılığı yapan kargo şirketleri halkın büyük ölçüde ihtiyacını karşılamaktadır. Hem uluslararası hem de yurt içi çalışan kargo şirketleri büyük küçük taşıma araçları hatta uçak kullanarak nakliye işleri yapmaktadırlar.

Kargo şirketleri hızlı ulaştırma sebebi ile de en çok nakliye olarak tercih edilmektedir. Nakliye sektöründe devlet garantili olan PTT de bu sektörde yer almaktadır. PTT de kargo şirketleri gibi nakliye işlemi yapmaktadır. Halk arasında en güvenilir nakliye işlemini yapan olarak da PTT görülmektedir. PTT uygulamasının farklı nakliye bölümlerinin olması da müşteriler için PTT’yi oldukça cazip hale getirmektedir. Özel olan kitap taşımacılığı yapan kargo bölümü öğrencilerin en çok kullandıkları nakliye bölümü olmaktadır.

Nakliye şirketleri farklı dallarda nakliye işlemi yapmaktadırlar onun için her nakliye şirketinin kendi bölümüne uygun nakliye aracı kullanması gerekmektedir. Nakliye araçları nakil edilecek mal ya da canlı hayvan nakliyesine ve uzaklık durumuna göre fiyatları değişmektedir. Nakliye aracı olarak gemiler trenler ve uçaklar tırlar kamyon ve kamyonetler hatta gerekli olan duruma göre küçük vasıtalar kullanılmaktadır.

Garantili ve Sigortalı Bir Taşıma İşlemi

Nakliyat konusunda özen gösterilmesi gereken bir diğer konu ise firmanın eşyalarınızın taşınması sırasında meydana gelebilecek arızalara ve sorunlara karşı garanti verip vermemesidir. Neredeyse nakliye işleminin en önemli aşamalarından birisi de garanti meselesidir. Nakliyat sırasında profesyonel bir firma ile anlaşsanız birle sorun yaşamanız mümkündür. Herhangi bir eşyanız zarar görebilir. Uzun, detaylı ve zorlu bir süreç olduğu için nakliye işlemi bazı riskleri taşır. Eşyalarınızda bir eksiklik, arıza ya da herhangi bir sorun çıkabilir. Bu durum da sizin için çok daha maliyeti yüksek olabilecek bir durumdur.

Her ne kadar özenli taşınırsa taşınsın eşyalarınızın zarar görüp görmeyeceğine dair firmanın garanti verip vermediği konusunda emin olmalısınız. Fiyat ve garanti konuları bir firmanın profesyonelliğini belirleyen konulardır. Çalıştığınız firma size bu konularda kesin bir bilgi vermelidir ve ona göre bir taşıma belgesi sunmalıdır.

Garanti vermiyorsa sizin için ciddi sorunlar yaşanabilir. Zaten bütün profesyonel firmalar taşıma sırasındaki arızalarla ilgili bir garanti belgesi verir. Eğer firma yeterince yetkin ve profesyonel ise size karşılaşabileceğiniz her türlü sorun hakkında kısa zamanda bir çözüm sunabilmelidir. Bu çözümlerden emin olabilmek için garanti konusunda kesin bir bilgi almalısınız.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]